تماس سریع

02191015105
02191090923
اینستاگرام عمر پاسارگاد فیسبوک عمر پاسارگاد گوگل پلاس عمر پاسارگاد لینکداین عمر پاسارگاد توئیتر عمر پاسارگاد
logo-samandehi

زود دیر میشه!!!آیا میدانید واقعا در چه زمانی به کمک بیمه عمر احتیاج پیدا خواهید کرد؟

* زمان بیماری؟

* زمان وقوع حادثه؟

* زمان کهنسالی و نیاز به سرمایه؟

* هزینه سنگین جهیزیه و ازدواج فرزندان؟

* هزینه تحصیل و دانشگاه؟

* ایجاد کسب و کار برای فرزندان؟

* بدهکاری؟

* و هزاران زمان و موقیعیت دیگر .....

اما در آن زمان دیگر خیلی دیر شده و هیچ شرکت بیمه ای نمیتواند سهل انگاری شما را جبران کند....

و به قول معروف "زود دیر میشه"


همه ما در طول مدت زندگیمون شاهد این موضوع بودیم که موقعیتهایی برای دوستان و آشنایان و یا حتی خود ما پیش آمده که متاسفانه با یک بیماری روبرو شدیم و بعضا هزینه های زیادی بابت درمان اون بیماری نیاز بوده و به دنبال این بودیم که بتونیم برای اون فردی که این مشکل پیش اومده بیمه ای رو دست و پا کنیم که بتونه در جبران هزینه های درمان به اون فرد کمک کنه و حواسمون به این موضوع نبوده که اولین شرط جبران هزینه ها توسط بیمه این هست که تاریخ قرارداد بیمه ای باید قبل او وقوع موضوع باشه و در قراردادهای بیمه ای یک مدت تنفس برای پرداخت خسارت در نظر گرفته میشه که باید اون دوره تنفس تموم بشه تا بیمه به کمک اون فرد بیاد. و اون موقع دیکه خیلی دیره.....


خیلی وقتها هم پیش اومده که نیاز فوری به مبالغی برای مشکلات مختلفی که برامون پیش میاد پیدا کردیم و سعی در دریافت وام از بانکها برای تامین اون مبالغ کردیم. اما با مشکلات و بروکراسیهای خاص دریافت وام از قبیل ضمانتنامه ها، معرفی ضامنها و مدت زمان انتظار تا رسیدن نوبت دریافت وام برخوردیم و در نهایت اگر هم تونستیم که به اون وام برسیم دیگه خیلی دیر بوده .....


تمام این دست مشکلات و خیلی مشکلات دیگه میتونه با داشتن یک بیمه عمر خوب به راحتی حل بشه و تنها کاری که باید انجام بدیم اینه که به موقع و همین الان به فکر باشییم و تنها به این دلیل که "زود دیر میشه"

برای انجام این کارها فقط باید یک مشاور بیمه این خوب داشته باشیم که وابسته به شرایط سنی، زمانی، سلامتی و مالی ما بتونه بهترین بیمه نامه رو برای ما تنظیم کنه.


با ما در تماس باشید تا بتونین از خدمات مشاوره ای رایگان ما توسط تیم حرفه ای عمر پاسارگاد برخوردار بشین و قبل از اینکه "زود دیر بشه" به نتیجه دلخواهتون برسین.

آرم استیت

شوکوجی

-35.724801, -51.419472

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه عمر پاسارگاد میباشد.
طراحی و توسعه وب سایت از وب آواک.