تماس سریع

02191015105
02191090923
اینستاگرام عمر پاسارگاد فیسبوک عمر پاسارگاد گوگل پلاس عمر پاسارگاد لینکداین عمر پاسارگاد توئیتر عمر پاسارگاد
logo-samandehi

پوششهای بیمه ایشرکت بیمه پاسارگاد با توجه به میزان حق بیمه ماهانه پرداختی بیمه گذاران پوششهای ثابت و تکمیلی درج شده در سطور زیر را برای بیمه شدگان بیمه عمر و تامین آتیه خود در نظر گرفته است. عناوین و توضیحات این پوششها به شرح زیر میباشند:

پوشش خطر فوت به هر علت تا سقف 250 ملیون تومان

در صورتیکه بیمه شده در طول مدت قرارداد بیمه به هر علت فوت نماید معادل سرمایه فوت بیمه عمر تا سقف 250 ملیون تومان به استفاده کنندگان از قرارداد بیمه عمر پرداخت میگردد.

پوشش خطر فوت در اثر حادثه تا سقف 250 ملیون تومان

چنانچه بیمه شده در طول مدت قرارداد بیمه خود در اثر حادته فوت کند معادل 2، 3 یا 4 برابر سرمایه فوت بیمه عمر تا سقف 250 ملیون تومان علاوه بر سررمایه فوت بیمه نامه به استفاده کنندگان از قرارداد بیمه عمر پرداخت میگردد.

پوشش هزینه پزشکی حادثه تا سقف 25 ملیون تومان سالیانه

در این پوشش صورتحساب درمانی که در اثر حادثه هزینه شده باشد تا سقف تعهدات مندرج در بیمه­نامه در هر سال بیمه ­ای قابل پرداخت است.

پوشش نقص عضو دائم در اثر حادثه تا سقف 250 ملیون تومان

در صورتی که بیمه شده در زمان اعتبار بیمه­ نامه به علت حادثه دچار نقص عضو یا ازکارافتادگی دائم و قطعی شود بیمه­ گر متعهد است غرامت مربوط را براساس جداول نقص عضو بیمه حوادث شخصی و سرمایه بیمه ازکارافتادگی پرداخت نماید.

پرداخت حداکثر 60 میلیون تومان در صورت از کار افتادگی

بیمه شده درصورت ازکارافتادگی کلی و دائم به هرعلت، علاوه بر معافیت از پرداخت حق بیمه فوق غرامتی معادل سرمایه مندرج در قرارداد حداکثر تا سقف ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از بیمه پاسارگاد دریافت مینماید.

معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کارافتادگی کلی و دائم

با دریافت این پوشش چنانچه بیمه شده به هر علت از کارافتاده کلی و دائم گردد و قادر به انجام هیچ­گونه فعالیتی نباشد بیمه­ گر از دریافت حق بیمه صرف نظر نموده و بیمه نامه را به اعتبار خود باقی نگه میدارد.

پوشش بیماریهای خاص تا سقف 40 میلیون تومانبرای هر بیماری

درصورتیکه بیمه شده در طول مدت بیمه نامه به هر یک از بیماریهای سرطان(Cancer)، سکته قلبی (Myocardial Infarction) ، سکته مغزی (Stroke)، جراحی عروق قلب (Surgery Coronary Artery) و پیوند اعضای بدن (Main- Organ-Graft) برطبق تشخیص پزشک معتمد شرکت مبتلا گردد، بیمه پاسارگاد معادل سرمایه بیمه تحت پوشش و حداکثر تا مبلغ ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به ازای هر یک از بیماریها به بیمه شده پرداخت مینماید.

پوشش آتشسوزی منزل مسکونی تا سقف 500 میلیون تومان

بیمه¬ شده میتواند به همراه این بیمه¬ نامه پوشش بیمه آتشسوزی برای منزل مسکونی خود تهیه نماید. بیمه¬ گذار/ بیمه¬ شده میتواند مالک ساختمان مورد بیمه بوده و یا ملک موردنظر به صورت استیجاری در اختیار وی باشد. سرمایه آتشسوزی بیمه¬ نامه ضریبی به میزان ۵۰۰، ۷۵۰، ۱۰۰۰ و یا ۱۵۰۰ برابر حق بیمه ماهانه خواهد بود. سقف تعهد جهت پوشش بیمه آتشسوزی در سال اول ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ریال میباشد و در سال¬های بعد با افزایش ۵% و یا ۱۰% تا ۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال قابل افزایش میباشد.

پوشش تکمیل درمان SOS (شرکت کمک رسان ایران)

شرکت بیمه پاسارگاد با همکاری شرکت بیمه کمک رسان ایران برای بیمه شدگان عمر و تامین آتیه خود که به مدت حداقل شش ماه از صندوق ذخیره ریاضی بالاتر از 2 میلیون تومان برخوردار باشند یک پکیج بیمه خدمات تکمیل درمان بصورت رایگان ارائه مینماید. بدیهی است همگام با افزایش میزان اندوخته صندوق ریاضی قرارداد بیمه، سقف خدمات درمانی ارائه شده به بیمه شدگان نیز طبق جداول ارائه شده افزایش می یابد.

پرداخت وام بدون ضامن با سود 4% بیش از سود تضمینی

بیمه گذار میتواند از شش ماه بعد از شروع بیمه نامه خود تا 90 درصد صندوق اندوخته خود را بصورت وام با کارمزد 4% بیش از سود تضمینی از بیمه گر دریافت نماید.

تخفیف های ویژه برای بیمه گذاران بیمه عمر و تأمین آتیه

شرکت بیمه پاسارگاد در پاسخ به اعتماد میلیونی هموطنان گرامی و تأمین رفاه حال بیمه گذاران عمر و تأمین آتیه اقدام به ارائه ۱۰تا ۴۰ درصد تخفیف ویژه با توجه به میزان ذخیره ریاضی دارندگان این بیمه نامه نموده است.

دارندگان بیمه نامه عمر و تأمین آتیه میتوانند در زمان خرید بیمه نامه های بدنه اتومبیل، آتش سوزی منزل مسکونی، بیمه حوادث انفرادی و بیمه درمان مسافرتی از تخفیف های ویژه برخوردار شوند.

گفـتنی است خریداران این بیمه نامه ها میتوانند با مراجعه به شـعبه ها و نمـایندگیهای سـراسـر کشور، از این فرصـت مناسب بهره مند شوند.

آرم استیت

شوکوجی

-35.724801, -51.419472

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه عمر پاسارگاد میباشد.
طراحی و توسعه وب سایت از وب آواک.