تماس سریع

02191015105
02191090923
اینستاگرام عمر پاسارگاد فیسبوک عمر پاسارگاد گوگل پلاس عمر پاسارگاد لینکداین عمر پاسارگاد توئیتر عمر پاسارگاد
logo-samandehi

درباره عمر پاسارگاد

وب سایت اینترنتی عمر پاسارگاد متعلق به گروه مشاورین بیمه ای عمر پاسارگاد با مدیریت آقای وانیگ آواکیان و با کد نمایندگی 80191 از شرکت بیمه پاسارگاد میباشد.

گروه عمر پاسارگاد با بهره گیری از مشاورین با تجربه خود بصورت تخصصی در خصوص فروش بیمه نامه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد فعالیت مینماید.

این وب سایت اینترنتی با آینده نگری مدیران گروه عمر پاسارگاد و با هدف ارتقا سطح اطلاعات فنی بیمه گذاران بیمه نامه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد ایجاد گردیده و به مرور زمان با تکامل خود آخرین اطلاعات مربوط به بیمه نامه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد را در اختیار بیمه گذاران محترم خواهد گذاشت.

همچنین با تهیه مطالب آموزشی بصورت مالتی مدیا و قابل مشاهده در این وب سایت اینترنتی سعی در آموزش بیمه گذاران محترم در خصوص حقوق قانونی بیمه گذاران و بیمه شدگان بعد از تنظیم بیمه نامه خواهد نمود تا بیمه گذاران و بیمه شدگان محترم پس از تنظیم بیمه نامه ها حقوقو قانونی خود را در مقابل بیمه نامه تهیه شده شناخته و مراحل قانونی فرایندهای مربوط به دریافت خسارتها، وامها، اقساط بیمه و غیره را آموزش ببینند.

بیمه گذاران محترم میتوانند از طریق تمامی راههای ارتباطی مرسوم از قبیل خطوط تلفنی، پستهای الکترونیکی، تیکت سنتر و چت آنلاین و همچنین بهره گیری از پیام رسانهای رایج با مشاورین ما در ارتباط بوده و سوالات فنی خود را مطرح نمایند و یا از جلسات مشاوره حضوری ما استفاده نمایند.

هدف اصلی گروه عمر پاسارگاد فرهنگ سازی در خصوص لزوم داشتن بیمه های عمر و زندگی برای تمامی ایرانیان و همچنین ارائه آموزشهای مورد نیاز بیمه گذاران جهت ارتقاع اطلاعات بیمه ای آنان بوده و به نظر مدیران گروه عمر پاسارگاد فروش بیمه عمر آغاز راه بوده و پشتیبانی اطلاعاتی پس از فروش هدف اصلی گروه میباشد.

با ما همراه باشید تا دست در دست هم آینده خود و فرزندانمان را بسازیم

آرم استیت

شوکوجی

-35.724801, -51.419472

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه عمر پاسارگاد میباشد.
طراحی و توسعه وب سایت از وب آواک.